fejlec17.jpg

Keresés

Csengetési rend
Fenntarthatósági Témahét

Ki olvas minket?

Oldalainkat 49 vendég és 0 tag böngészi

Büszkeségeink

2020/2021-es tanév

2021. március

„Zeng a lélek, zeng a net!”

Szalkszentmártoni Petőfi Sándor Általános Iskola, online népdaléneklési verseny

Felkészítő tanárok: Patocskainé Vízvári Klára, Köves Ágnes

Facebook

 I. helyezés - BEREGI PÁROSÍTÓK

Zámbó Luca, Lengyel Anna, Tagai Flóra, Tóth Flóra, Lógó Bianka Rita

***

 I. helyezés -ANDRÁSFALVI CSOKOR

Dági Veronika, Prikidánovics Tamás, Lengyel Kamilla

***

II. helyezés - MOLDVAI CSOKOR

 

Matuz Bianka, Ágoston Zorka, Dudás Zselyke

***

II. helyezés - JÁNOSHALMI CSOKOR

 

8.a osztály

***

 Különdíj - CIGÁNY HIMNUSZ

 

 6.b osztály és 8.b osztály

 

2019/2020-as tanév

2020.02.17. Tankerületi helyesírási verseny, Szabó Dénes Általános Iskola, Tompa

Miskolczi Szonja (7.a) III. helyezett

Dági Attila (6.a) III. helyezett

Facebook

 

2020.02.14. Tankerületi mesemondó verseny, Táncsics Mihály Általános Iskola, Izsák

    

Iskolánkat képviselte: Lódri Zsanett (4.a) és Rendek Gergő (3.a)

Rendek Gergő II. helyezett

Facebook Halasinfo

 

2020.01.16. Járási mesemondó verseny, Kertvárosi Általános Iskola, Kiskunhalas

 

Rendek Gergő (3.a) I. helyezett

Lódri Zsnett (4.a) IV. helyezett

Facebook

 

2019.12.14. Magyar Művelődési Központ, Topolya

Tóth Flóra (5.a) szóló ének kategóriában bronz minősítést kapott.
Lengyel Anna (5.a) szóló ének kategóriában kiemelt arany minősítést kapott. 
A Jánoshalmi Pacsirták I. helyezést értek el.
Lengyel Anna (5.a)
Lengyel Kamilla (3.a)
Lógó Bianka (5.c)
Tagai Flóra (4.c)
Tóth Flóra (5.a)
Zámbó Luca (7.a)
Felkészítő tanár: Patocskainé Vízvári Klára

 Facebook

 

2018.11.22. Járási angol verseny, Felsővárosi Általános Iskola Kiskunhalas

Kárpáthy Fanni Száva (3.c) I. helyezett

Somogyi Anna Virág (8.c) IV. helyezett

A verseny résztvevői: Kárpáthy Fanni Száva (3.c), Hegyi Olivér (4.c),

Racsmán Boglárka (5.c) és Somogyi Anna Virág (8.c)

Facebook

 

2019.11.15. Járási szavalóverseny, Rémi Általános Iskola Borotai Tagintézménye

 

Molnár Fruzsina (1.a) III. helyezett

Iskolánkat képviselte: Molnár Fruzsina (1.a), Tallér Dóra (2.o. Kélesh.), Kollár Bertold (3.c) és Tagai Flóra (4.c)

Facebook